Sortuj po: najtańsze. Czyli rejestracja domeny z rozszerzeniem.cheap

Oszczędzanie często wynika z chęci odłożenia konkretnej sumy np. na ekskluzywne wakacje, ale czasem niestety jest to konieczność wynikająca z braku odpowiedniej ilości środków do życia. Wszyscy oszczędzamy i widoczne to jest nawet w internecie. Rekordy popularności biją portale oferujące tanie ubrania czy Instagramerzy promujący oszczędne życie. Jeżeli chciałbyś prowadzenie swojego biznesu oprzeć na działaniach przyciągających tę grupę odbiorców, może tym wpisem jesteśmy w stanie trochę Ci w tym pomóc. Jak? Czytaj dalej!

 

Pomysł na tani biznes

Worek z pomysłami na biznes w sieci jest duży i wypełniony po brzegi. A jeśli chodzi o biznes, który będzie pomagał Twoim odbiorcom w zaoszczędzeniu paru groszy? Tutaj też tylko wyobraźnia może Cię ograniczyć! Oto jaki biznes możesz otworzyć, jeżeli zdecydujesz się na ten drugi rodzaj biznesu:

  • sklep internetowy z używanymi ubraniami,
  • portal zbierający zniżki, gazetki promocyjne z dyskontów,
  • sklep internetowy z używaną elektroniką,
  • blog z poradami odnośnie oszczędzania,
  • forum, na którym jego użytkownicy będą wymieniać się ich sposobami na oszczędzanie,
  • portal z listą relatywnie tanich mieszkań na wynajem w konkretnym mieście lub w całej Polsce,
  • serwis oferujący tanie loty,
  • serwis oferujący rejestrację tanich domen
  • internetowy antykwariat.

Oczywiście, to nie są wszystkie pomysły. Z pewnością jesteś w stanie wymyślić ich dużo więcej. Niemniej jednak, jesteśmy przekonani, że jest to dobry początek, aby zacząć myśleć o tego typu biznesie.

 

Jak powiedzieć ludziom, że u mnie jest tanio?

Podstawowym problemem w tym temacie, może być fakt, że już teraz trudno przebyć się z komunikatem do grupy docelowej. Jednak, przede wszystkim powinieneś zadbać, aby Twój biznes był spójny. Chodzi tu zarówno o dobrą, chwytliwą nazwę całego biznesu jak i rozszerzenie domeny. Dlatego podczas rejestracji domeny dobrze byłoby, gdyby jej rozszerzenie pokrywało się z tym, co chciałbyś zaoferować swoim odbiorcom. Już we wcześniejszych wpisach zwracaliśmy uwagę na to, że spójny adres wybrany podczas rejestracji domeny, w szczególny sposób zapisuje się w pamięci klientów i tworzy właśnie ten spójny wizerunek marki. Zatem, jaką końcówkę wybrać, aby dobrze wyrażała charakter Twojego „taniego biznesu”?

 

Rejestracja domeny z rozszerzeniem.cheap

Nie ma nic bardziej oczywistego niż rejestracja domeny z rozszerzeniem.cheap czyli po prostu „tani”. Taki zabieg sprawi, że klienci natychmiast będą wiedzieli, że właśnie w miejscu stworzonym przez Ciebie otrzymają towary lub usługi w możliwie najniższej cenie. A nic tak dobrze nie działa na wyobraźnię, jak obietnica wspaniałej okazji cenowej. Nazwa zobowiązuje, ponieważ rejestracja domeny z takim rozszerzeniem może kosztować nawet 40 zł. Ponadto, rejestracja domeny z rozszerzeniem.cheap nie podlega żadnym restrykcjom, co oznacza, że możesz zarejestrować ją pod każdą możliwą nazwą.
To co, gotowy do rejestracji domeny? Do dzieła!