Zajmujesz się prowadzeniem szkoleń w jakieś dziedzinie i nie wiesz jak przyciągnąć do siebie klientów? Stwórz stronę internetową i wybierz rejestrację domeny.coach. Ta nazwa szybko sprawi, że odwiedzać Cię będą sami zainteresowani użytkownicy, co tylko przyczyni się do rozwoju Twojego biznesu.

 

Rejestracja domeny.coach – główne założenia

Jeśli zajmujesz się coachingiem, szkoleniami z różnych dziedzin albo jesteś trenerem personalnym, to koniecznie powinieneś wybrać rejestrację domeny.coach. Dzięki niej Twój biznes szkoleniowy już od samego początku przyniesie oczekiwane korzyści. Łatwa do zapamiętania nazwa jest pierwszym krokiem prowadzącym do stworzenia strony internetowej. Rejestracja domeny.coach polecana jest wszystkim, którzy zajmują się szkoleniem innych osób. Może to być dowolna dziedzina. Bez znaczenia czy polegać ona będzie na edukowaniu o zdrowym odżywianiu, czy metodach sprzedaży. Najważniejsze jest to, że rejestracja domeny.coach od razu kojarzy się z pobieraniem i przekazywaniem wiedzy. Dlatego osoby szukające pomocy w jakiejś dziedzinie od razu będą wiedzieć, że trafili do odpowiednich specjalistów. Rejestracja domeny.coach umożliwia dokładne przedstawienie swojej oferty, doświadczenia oraz wykonywanych usług. Pozwala na podtrzymywanie kontaktu z bieżącymi klientami poprzez przekazywanie bądź udostępnianie materiałów do nauki. Jest to świetne narzędzie do rozwijania swojej działalności. Rejestracją domeny.coach powinni zainteresować się wszyscy, którzy chcą odnieść sukces na rynku coachingowym. Muszą mieć oni świadomość, że jest to idealna nazwa domeny dla ich działalności, która przyciągnie do nich wielu zainteresowanych klientów.

 

Wymagania rejestracji domeny.coach

Przy rejestracji domeny.coach nie ma jakichkolwiek wymogów ani ograniczeń. Jest to jej dużym atutem, który powinien sprawić, że wiele osób zdecyduje się na jej wybór. Dzięki czemu użytkownicy będą mogli w szybkim czasie odnaleźć odpowiedniego specjalistę, który wytrenuje ich w danej dziedzinie. Dokonując rejestracji domeny.coach nie trzeba również martwić się o utrudnienia w wyborze nazwy. Jednak może się zdarzyć, że rejestr nazw internetowych może mieć listę nazw, które są zabronione. Dokonanie rejestracji domeny.coach nie będzie w takiej sytuacji możliwe. Obsługiwane są znaki z alfabetu francuskiego i hiszpańskiego. Ponadto rejestracja domeny.coach dokonywana jest na minimum 1 rok, a maksimum 10 lat. Okres karencji przy odnawianiu automatycznym wynosi 15 dni, natomiast okres kwarantanny – 30 dni (jest to czas od dnia usunięcia domeny, w którego trakcie rejestracja domeny.coach może zostać reaktywowana po dokonaniu odpowiedniej opłaty). Co ważne, pomiędzy usunięciem tej domeny, a jej powrotem do listy wolnych nazw musi minąć 35 dni – dopiero po tym czasie można dokonać rejestracji domeny.coach o takiej samej nazwie.