Rejestracja domeny.christmas, czyli Twój biznes w duchu świąt

Okres świąt Bożego Narodzenia to wyjątkowy dla nas wszystkich czas. Jest to moment na chwilę wytchnienia i radosnego oczekiwania na spotkanie z bliskimi. Czas, w którym na każdym rogu można kupić pachnące lasem choinki, lampki błyszczące kolorami tęczy czy wiele innych świątecznych akcesoriów. Ale czy kiedykolwiek przyszło Ci do głowy, że tematu świąt możesz użyć również do prowadzenia własnego biznesu, nawet jeżeli na co dzień nie jest on ściśle związany z tym okresem? Jeżeli dalej będziesz czytał ten tekst, pokażemy Ci jak wykorzystać ten wspaniały okres.

 

Wykorzystaj świąteczny szał zakupów do celów swojego biznesu

Jak wiadomo, chwilę przed świętami następuje ogólne poruszenie nie tylko w sklepach stacjonarnych, ale i sklepach internetowych. Ludzie kupują na potęgę i wydają na to naprawdę niebagatelne kwoty. Jednak każdy biznes musi liczyć się z tym, że konkurencja jest bardzo duża i żeby przyciągnąć klientów jego właściciele muszą być niebywale kreatywni. W dzisiejszym wpisie, sprzedamy Wam pomysł na to, jak zabłysnąć i wyprzedzić konkurencję w walce o klientów.

 

Rejestracja nowej, spersonalizowanej domeny

W momencie, w którym inne firmy prześcigają się w procesie wymyślania co lepszych promocji i dodawania wyjątkowych zamówień, Ty powinieneś trochę inaczej pomyśleć o prowadzeniu biznesu podczas okresu świątecznego. W końcu chcesz się wyróżnić. Bardzo ważne jest zaoferowanie klientom nie tylko najwyższej jakości produktów w atrakcyjnych cenach, ale i podtrzymanie u niego świątecznego nastroju przy całym procesie zakupu. Sposobem na wywołanie pożądanego stanu ducha u klientów jest np. stworzenie landing page dedykowanego specjalnie dla zakupów świątecznych.

 

Czym jest landing page i czy to oznacza to rejestrację nowej domeny?

Landing page nazywany jest również stroną docelową, której zadaniem jest przyciągnięcie uwagi odwiedzających oraz zaprezentowanie najważniejszych informacji. Głównym celem takiej strony jest zachęcenie klienta do podjęcia działania.
Strony lądowania (strony docelowej) używa się często, aby np. zachęcić do pobrania ebooka, zbierania zapisów do webinaru, ogłoszenia nowego produktu lub zaoferowania zniżki. Najważniejszym elementem landing page jest przycisk call to action (CTA), który jest swoistym wezwaniem do działania. Tym, co różni landing page od strony głównej jest fakt ze ta pierwsza jest mocno skoncentrowana na jak najbardziej efektywnym zbieraniu danych kontaktowych osób odwiedzających stronę.

 

Rejestracja domeny z rozszerzeniem.christmas

I to właśnie jest nasz pomysł. Rejestrując domenę z rozszerzeniem.christmas pozwalasz swoim przyszłym klientom na odebranie konkretnego komunikatu – tutaj zrobię zakupy na święta. W całym tym świątecznym szaleństwie i wiecznym brakiem czasu, z pewnością docenią jasny komunikat płynący z takiego wyboru domeny.
Jeżeli prowadzisz sklep, którego produkty nadają się na świąteczne zakupy, proponujemy jeden, sprytny zabieg: zarejestruj domenę z końcówką.christmas, która będzie Twoim landing page. Dzięki takiej stronie wszyscy, którzy się na niej znajdą dostaną od Ciebie w prezencie zaoszczędzony czas. Dzięki zaprezentowaniu na stronie sugerowanych prezentów świątecznych, a może nawet stworzeniu generatora, który pozwoli na wpisanie parametrów produktu, jakiego poszukuje dany klient, możesz znacznie zwiększyć swoją sprzedaż i się wyróżnić. Twój strona landing page, ściśle powiązana ze stroną Twojego sklepu, z pewnością pomoże Ci osiągnąć świetne rezultaty.