Bingo! Mam pomysł!

W życiu każdego człowieka przychodzi taki moment, w którym zaczyna chcieć czegoś więcej od życia. Długie wakacje, przeprowadzka, a może nowa praca? A może nowy biznes? Możliwości są nieskończone, bowiem zawsze istnieje coś, co można zmienić na lepsze w swoim życiu. Kiedy tak myślisz czego Ci potrzeba, często nadchodzi zniechęcenie i frustracja. Ale nie poddawaj się. Nowe pomysły przychodzą falami i w końcu, w tym jednym dniu, do Twojej głowy może zawitać myśl .bingo! Mam pomysł!

 

Mam pomysł na biznes online, co dalej?

Tyle i aż tyle. Załóżmy, że wiesz tylko, że chciałbyś zacząć prowadzić swój pierwszy, własny biznes online. Nie wiesz co to miałoby być i jak się do tego zabrać. Jesteśmy tutaj po to, aby dyskretnie podpowiedzieć Ci jakie możliwości masz w Internecie. Ponieważ zajmujemy się głównie rejestracją domen, możemy zaproponować Ci, abyś szukanie swojego internetowego przeznaczenia zaczął od sprawdzenia, z jakimi rozszerzeniami możesz zarejestrować domenę. Może pomysł niecodzienny, ale wierzymy, że skuteczny. Oczywiście, nie chodzi nam tutaj o standardowe rozszerzenia typu .pl czy .com, bo one nic Ci nie podpowiedzą. Chodzi tutaj o tzw. nowe domeny (nTLD).

 

Rejestracja domeny w systemie nTLD

Nowe domeny to znaczy takie z niestandardowymi rozszerzeniami, były odpowiedzią na coraz większy problem z dostępnością dobrych adresów. Powoli zaczynała zachodzić konieczność tworzenia niezwykle kreatywnych adresów z rozszerzeniami .pl czy .com, które często okazywały się niemożliwe do zapamiętania.
Początkowo nowe domeny zostały przyjęte z dość dużą rezerwą, jednak w ostatnim czasie można zaobserwować zwiększenie dynamiki sprzedaży. Nie dość powiedzieć, że Polska jest na 21 miejscu na świecie, jeżeli chodzi o rejestrację nowych domen, to ogólna liczba zarejestrowanych domen wynosi 51.000 adresów. Co więcej, w ostatnich miesiącach dynamika rejestracji nowych domen wzrasta i wynosi ponad 10.000 rejestracji miesięcznie! Ponieważ domen zarejestrowanych z nietypową końcówką jest coraz więcej, naturalnym jest, że wzrasta do nich zaufanie.

 

.Bingo! Mamy to

Może Twoim pomysłem na biznes będzie rejestracja domeny z rozszerzeniem .bingo? Taki adres z całą pewnością wzbudzi zainteresowanie wśród ludzi, którzy się z nim spotkają, a ciekawość to pierwszy stopień w lejku sprzedażowym. Oczywiście, zaczynanie od drugiej strony nie jest najłatwiejszym wyjściem, jednak ma swoje perspektywy. No bo, jaki biznes możesz prowadzić rejestrując domenę z końcówką .bingo? Ten mile kojarzący się wyraz może być bramą do wielu pomysłów. My proponujemy np. sklep internetowy o nazwie….bingo. Odwróćmy sytuację: w naszych wpisach zwykle mówimy, że świetnym pomysłem jest dostosowanie rozszerzenia domeny do nazwy Twojego biznesu. Teraz mówimy: zrób odwrotnie. Dopasuj nazwę do rozszerzenia. I tak, możesz założyć sklep o nazwie Bingo. Tak naprawdę, taki sklep może sprzedawać cokolwiek sobie tylko wymyślisz, a adres może wyglądać np. tak: www.sklep.bingo. Kreatywne, prawda?

 

Rejestracja domeny.bingo. Ile to kosztuje?

Koszt rejestracji domeny z rozszerzeniem. bingo opiewa średnio na 179 zł netto za rok jako jeden okres rozliczeniowy. Natomiast koszt jej odnowienia na kolejny rok to już wydatek rzędu 219 zł netto. Oczywiście można znaleźć liczne promocje, a także niższe i wyższe ceny regularne. Koszt zależy od wybranego przez Ciebie operatora hostingu.
Gotowy do rejestracji swojej pierwszej domeny?